Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

 

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


Som milý chalan aj niektoré dievčatá v práci ma volajú anjelik ktorý má rád prírodu ktorá mi dodáva energiu po namáhavej práci. Dúfam že tu nájdem spriaznenú dušu.

...som najmä úprimná a neznášam klamstvo, pohoďáčka ale občas aj tajfún...rada trávim čas v rodine ale rada aj cestujem...oddychujem v lese alebo pri knihe.
Ak chceš vedieť viac, napíš mi...


Som mladý, neviburený 19 ročný svišť ( plavčík a vodný záchranár ) študujem v oblasti remeselného umenia. Momentálne nehľadám vzťah , len kamarátku z výhodami aj keď človek nikdy nevie koho stretne.
Rád masírujem slečny masážnymi olejmi v prípade potreby.
Nemám veľa skúseností ohľadom ... .Ale rád sa učím, a som veľmi pozorný, som toho názoru že základom úspechu je pochopiť potreby druhej polovičky.
Rodák z Nitry
Viac info po zoznámení ... .
S pozdravom ( nechajte sa prekvapiť ).

...lebo...niekedy stravit den, dva vo dvojici...so vsetkym...s prijemnou partnerkou....a uzit si kusok zo zivota...

Normálny chlap. Pár kíl naviac, ale vraj sympaťák. Nehľadám vážny vzťah, nehľadám sex, ani petting, ani žiadne intímnosti. Hľadám kamošku, fajčiarku, ktorá má vlastný byt, resp. nájom - teda býva sama. A čo chcem? Prísť k nej pár krát do týždňa na pokec a dlhé hodiny sa s ňou vášnivo bozkávať, mazliť, túliť, objímať (nie nahí!). Žiadne prachy ani ona mne, ani ja jej. Samozrejme - považujem za povinnosť ju gavaliersky pozvať na kávu (he he). To je všetko, čo chcem. Ideál: Žilina, Trenčín, Púchov, Považská Bystrica, Dubnica, Ilava. Ale prosím - nie zadaná, nie vydatá, nie rozvedená, nie s deťmi. A nie bisexuálka. Je tu niekde taká?

Ahoj. Hľadám pohodovú slečnu/ dámu z TN kraja. Ak si v "pohode" a hľadáš niečo podobné budem rád ak sa odpíšeš. Ahoj :-)


Co tu take napisat, sam sa chvalit, To sa nepatri. :D Ale co sem napisem . Hladam tu niekoho na prijemne chvile na ceste zivotom, Niekoho skym sa mozem zasmiat a aj smutit.


Hľadám, resp. sa rád zoznámim s človekom, ktorý rád trávi svoj čas aktívne a nie sám, najmä, ak k aktivite potrebuje druhého človeka, či ide o šport, nejakú turistiku, či všeobecne príjemnejšie stráviť čas s druhým človekom. Mám rád hudbu, šport a venovanie čas správnym ľuďom, či tým, ktorí to potrebujú. Ak hľadáte človeka, ktorý vytŕča z radu (nie preto, že je zhulený), tak ste na správnej adrese :D

mam 47 rokov a rada cestujem,citam..mam rada prijemnych ludi a dufam,ze aj tu nejakych spoznam


Som obyčajné dievča...


Som jednoduchá žena s veľkým vnútorným potenciálom, som rodinný typ,..nehľadám žiadne dobrodružstvo, ani flirt, Hľadám spriaznenú dušu, moju protihodnotu, nemám rada faloš, pretvarky, zakulisne hry,lož necharakter,neserioznost, Hľadám inteligentného A charizmatickeho..muža.. ktoremu nie sú cudzie hodnoty ktorých je tak málo ako šafranu... Na pekné A seriózne dlhodobé priateľstvo. Je vychladnutý svet vychladnuté ľudstvo...svet bez skutočnej lásky... Ľudia sú ako stroje ako roboti, chýba láska , ľudia zvlcili. Nenechaj,motor svojho srdca vyhasnut, A nezabudni že je len jeden kľúč od startera. LÁSKA .. Srdce pre ľudí sa nedá ničím nahradiť, lebo napokon všetko je nič bez lásky,láska je cieľ života, kto žije pre niečo iné, nakoniec je vždy podvedeny, Nie sexuálny vzťah je základom lásky, ale láska je základom sexuálneho vzťahu, mosty lásky, potrebujú veľa trpezlivosti, stoja však za tú námahu.


. Preto by som požiadala tých, ktorí hľadajú krátkodobé dobrodružné flirty,aby ma nekontaktovali...aby to rešpektovali,Z dôvodu straty môjho času..


Pretože

Pravá láska je umenie..
Pravá láska je len jedna, tie ostatné nie sú lásky len imitácie...no žiadny originál.
.muž je poklad,ale poklad treba hľadať..A nájsť ho je veľmi ťažké...

Hľadám a možno nájdem.


Hladám priatela, komu tak isto su dolezite vnutorne vlastnosti, ako aj mne. Kto nie iba dostat chce, ale vie aj dat. Naco myslim? Porozumenie, pochopenie, lasku, doveru a podobne. Ked aj Ty to tak myslis, budem rada, ked sa ozves. Ahoj!

Ahoj. Chcem sa stať okrem iného aj Mister proximeety. Viem, je to neobvyklá ambícia, ale mám na to všetky predpoklady a vlastnosti. V súkromí som skromný, zadaný a bezbrehý. V spoločnosti sa pretvarujem, lebo som úprimný. Nemám príliš rád ľudí, ktorí pri jedení vydávajú rôzne neprístojné zvuky. Hľadám hlavne zrelé dievča na flirt pod perinou. Časom možno aj viac. Taktiež vyhľadávam serióznosť, no ešte viac ma zaujímajú úplne iné veci. Som dobrý plavec, toto leto som napríklad zdolal Vysoké Tatry. Autom jazdím opatrne, aby som nerušil plynulosť cestnej a železničnej dopravy.


Som chalan ktorí túži po láske ,a chce byť milovaný

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a