Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |

Hľadám a možno nájdem.


Hladám priatela, komu tak isto su dolezite vnutorne vlastnosti, ako aj mne. Kto nie iba dostat chce, ale vie aj dat. Naco myslim? Porozumenie, pochopenie, lasku, doveru a podobne. Ked aj Ty to tak myslis, budem rada, ked sa ozves. Ahoj!

Ahoj. Chcem sa stať okrem iného aj Mister proximeety. Viem, je to neobvyklá ambícia, ale mám na to všetky predpoklady a vlastnosti. V súkromí som skromný, zadaný a bezbrehý. V spoločnosti sa pretvarujem, lebo som úprimný. Nemám príliš rád ľudí, ktorí pri jedení vydávajú rôzne neprístojné zvuky. Hľadám hlavne zrelé dievča na flirt pod perinou. Časom možno aj viac. Taktiež vyhľadávam serióznosť, no ešte viac ma zaujímajú úplne iné veci. Som dobrý plavec, toto leto som napríklad zdolal Vysoké Tatry. Autom jazdím opatrne, aby som nerušil plynulosť cestnej a železničnej dopravy.


Som chalan ktorí túži po láske ,a chce byť milovaný


športovo, ekologicky, prírodne a ekumenicky založený NEFAJČIACI stopár a šofér z povolania rád spozná cestovateľku podobného razenia.
Zo športu sa v posledných rokoch dostanem občas k volejbalu, tenisu, šachu, pingpongu, plávaniu, behaniu, cyklistike, bežeckému lyžovaniu a korčulovaniu. Ale teší ma akákolvek aktivita tela, ducha i mozgu.
Robím aj športovú a klasickú masáž pre blízkych, ale nesnažím sa už na tom zarábať.
Vždy však s radosťou uvítam niečo podobné aj ja.
Vo vzťahu potrebujem a snažím sa dať SLOBODU-ZODPOVEDNOST-DôVERU-VERNOST-UPRIMNOST prepojené v jedno puto.

Tažko je opisaovat sam seba :-D


Ahoj jsem tady novej hledám prátelstvý časem možná víc 😁😁😁😁😁 jsem normálnej nekdy romantickej. Když chceš napíš rád se s vámi zoznámim


Som sympaticky pohodak z dobrym vkusom , mladym duchom a vzhladom.
Beznadejny romantik a v podstate slobodny jednoduchy clovek :)


Tu je mrtvo takze ...
Ak ma chcete kontaktovat tak na mail

som uprimna vesela zienka mam 42rokv som v znameni panny som rozvedena mam 3 deti 21 19 12 su moj zivot a touto cestou si hladam uprimneho kamarata ktory ma rad deti zvierata a prirodu


Ktorá chce mooju lásku je vo mne plno


Hľadám priateľku potom možno aj viac.mam rád smiech a zábavu.som úprimný a pracovitý aspoň to o mne tvrdia mam41rokov a pracujem v gastronómii.

Som veselý, niekedy tichý ,viem pochopiť ,mám rád fér, chcem a viem ľúbiť. Preto ťa potrebujem, potrebujem tvoje objatie.


Som z Nitry, mám 23, vyštudované právo, venujem sa bojovým umeniam a bojovým športom a taktiež posilovaniu, ale najmä vlastnou váhou, streetwourkout a podobne, rád pozerám seriály, hostorické filmy a tak :-)

Som milá, sympatická slečna. Hľadám hlavne niekoho na nezáväzný rozhovor. :D


Som mladý chalan s cieľavedomým cieľom spraviť školu a nájsť si dobre zamestnanie, ktoré ma bude baviť. Myslím si že som priateľský , keď niekto potrebuje pomoc tak vo väčšine prípadov pomôžem. Nemám rád klamstva a zrady. Momentálne študentom na Fakulte riadenia a informatiky odbor Manažment v Žiline. Mám dvoch súrodencov sestru a brata.

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a
w