Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

 

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Ahoj.
Volám sa Klaudi,kludne napíš.Pokecám s hocikým
....ľúbim... (...)

Hľadám úplne obyčajné dievča na dlhodobý perspektívny vzťah, ničím výnimočné, ktoré sa dokáže tešiť z úplných maličkostí, teda je skromné a chce od života iba to aby ju mal ni... (...)

Ahoj Rád sa tu zoznámim so ženou, s ktorou by som raz, dva krát do týždňa zažíval dobrodružstvá, ktoré v partnerskom vzťahu nezažívam a ani nezažijem... (...)


Som obyčajný chlap, len žiaľ s amputovanou ľavou nohou a hľadám obyčajnú ženu, ktorej by nevadil môj handicap... (...)

Rada by som sa zoznámila s normálnym mužom, komunikovala, písala, neriešila "citové výlevy minulosti".Občas mi mohol robiť príjemného partnera pri spoločenských, kultúrnych, pracovných ... (...)


Som normálny chalan, hľadám si tu priateľku aby sme si spolu vytvorili nejaké pekné spoločné zážitky. Predsa len 2 sa žije lepšie ako každému sám.... (...)


Takže čaute som vyštudovaný geolog hľadajúci si prácu v odbore (PhD. z petrológe) - momentálne pracujúci v security službách...mám moc rád zvieratá prírodu, som zberateľ minerálov a ... (...)


Hľadám si trvalý vzťah, môžu byť aj slobodne mamičky som normálny chlap pochodov, romantický.... (...)


Som rozvedený s dvomi detmi12a7r.Hladám príjemnu,rodinne založenu dámu,.ktorá má dve deti podob.veku,má rada prírodu a vychádzky len tak za ruky,je nefajčiarka a neveriaca,budeme radi ked s... (...)


hladam važnu znamost mam rad prirodu hudbu . Som slobodny a mam rad humor Nemam rad faleš ak maš zaujem ma spoznat napiš... (...)


Som 34 rocny bratislavcan, zijuci v Londyne. Venujem sa sportu, vareniu, prirode,...... (...)


O mne vo faktoch:
- som žena
- bez hudby si neviem predstaviť deň
- rada čítam, ale som rovnako ako v jedle, aj pri nich som preberavá
- nemám rada červenú farbu, na druhých ju ale akc... (...)


Pochadzam zo zapadneho slovenska ale uz 5 rokov zijem na juhu francuzka.Hladam zenu ktora by chcela zit tu vo francuzku so mnou.Len seriozna.... (...)


Hladam ženu, dievča na zoznamenie. Naj Brno a okolie. Preferujem inteligentnu, zvedavu a vyrovnanu ženu.... (...)

Jsem vesely romantik svobodny bez děti alkohol hospody a kouřeni mně k životu nescházi jsem aktivni ve sportu penize a nabidky na sex to opravdu nepotřebuji Mám rád moře sluničko přirodu r... (...)

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a