Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

 

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Som chápavý a pozorný chlap, niekedy mám problém sa vyjadriť. Chcem si nájsť proste ženu čo ma bude rešpektovať, podporovať a zároveň budeme tvoriť úspešný tým. Láska ako taká, príde až neskôr, keď to bude mať zmysel a hodnotu. Na omyli už čas nieje.
Urobím preto všetko, čo bude v mojich psychických a fyzických silách.


Dobrý deň hľadám si vážnu známosť.

Som mladá , pekná a nezadaná žena. Studentka. Mam rada zabavu a hladam muza so zmyslom pre humor a dobrodruzstvo. Viem byt aj velmi divoka ,nesputana a atraktivna. Zistis pri blizsom kontakte. Chcem aktívneho chlapa ktorý ma rad zvierata.


...ak túžiš po láske, tak nezostávaj sám....

som na voziku


Som už v dôchodku, ale vo veľmi dobrej kondícii. Rád športujem (bicyklovanie, stolný tenis, posilňovňa). Vraj na svoj vek nevyzerám. Venujem sa fotografovaniu a hudbe. Rád by som si tu našiel primeranú štíhlejšiu priateľku.

Nemám výhrady voči láske, tréma, rozpaky a strach sú pri nej iba na smiech. A konečne niečo nebude len o mne, ale aj o nej. Tak nejako si Ťa predstavujem. :-D


chcem sa zoznámiť so ženou príjemného vzhľadu, ktorá nechce už byť sama a chce ešte kultúrne, spoločensky žiť.


Kamaratku, priatelku, partnerku... kto vie? Sprava... stretko... iskra... a uvidime...


samota je zlá

Ahoj.
Volám sa Klaudi,kludne napíš.Pokecám s hocikým
....ľúbim

Hľadám úplne obyčajné dievča na dlhodobý perspektívny vzťah, ničím výnimočné, ktoré sa dokáže tešiť z úplných maličkostí, teda je skromné a chce od života iba to aby ju mal niekto rád. Život nemá veľký zmysel, keď ho žiješ iba sám pre seba a preto hľadám niekoho, pre koho by som žil ten svoj. Ak sa cítiš tiež sama, napíš a určite nájdeme na sebe niečo spoločné.

Ahoj Rád sa tu zoznámim so ženou, s ktorou by som raz, dva krát do týždňa zažíval dobrodružstvá, ktoré v partnerskom vzťahu nezažívam a ani nezažijem


Som obyčajný chlap, len žiaľ s amputovanou ľavou nohou a hľadám obyčajnú ženu, ktorej by nevadil môj handicap

Rada by som sa zoznámila s normálnym mužom, komunikovala, písala, neriešila "citové výlevy minulosti".Občas mi mohol robiť príjemného partnera pri spoločenských, kultúrnych, pracovných podujatiach.

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a