Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

 

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Nájde sa skvelý, zábavný, perspektívny, múdry, sebavedomý, tolerantný športovec s dobrým vkusom na divadlo, literatúru, filmy a hudbu, ochotný cez víkend vymeniť pohodlie obývačky za p... (...)


Chcem spoznať ženu, ktorá si vie užiť pocity slasti a nehambí sa za to. Fantázií sa medze nekladú. Ak máš nevyslovenú predstavu o tom čo ťa vzrušuje tak ju musíme uskutočniť. Rád sk... (...)


Som normálny chalan a nikomu neprajem nič zle ide mi iba o to aby ten kto je so mnou sa cítil šťastne lebo ten kto ma pozná predsa vie že so mnou je vždy sranda.Som predsa sám sebou a viem da... (...)

Život je príliš krátky aby sme každý deň robili to isté. Hľadám veselú a zábavnú ženu ktorá vie čo chce a vie čo nechce. Hľadám spoločníčku ktorú nebaví stereotyp, ktorá si ch... (...)


Hladam si priatelku na stravenie spolocnych chvil na prechcadzky do prirody spolocne byciklovanie a casom moz nozno aj viacej. Mam rad cestovanie, cyklistiku a prechadzky v prirode... (...)

Som chápavý a pozorný chlap, niekedy mám problém sa vyjadriť. Chcem si nájsť proste ženu čo ma bude rešpektovať, podporovať a zároveň budeme tvoriť úspešný tým. Láska ako taká, p... (...)


Dobrý deň hľadám si vážnu známosť.... (...)

Som mladá , pekná a nezadaná žena. Studentka. Mam rada zabavu a hladam muza so zmyslom pre humor a dobrodruzstvo. Viem byt aj velmi divoka ,nesputana a atraktivna. Zistis pri blizsom kontakte. Chc... (...)


...ak túžiš po láske, tak nezostávaj sám....... (...)

som na voziku... (...)


Som už v dôchodku, ale vo veľmi dobrej kondícii. Rád športujem (bicyklovanie, stolný tenis, posilňovňa). Vraj na svoj vek nevyzerám. Venujem sa fotografovaniu a hudbe. Rád by som si tu naš... (...)

Nemám výhrady voči láske, tréma, rozpaky a strach sú pri nej iba na smiech. A konečne niečo nebude len o mne, ale aj o nej. Tak nejako si Ťa predstavujem. :-D... (...)


chcem sa zoznámiť so ženou príjemného vzhľadu, ktorá nechce už byť sama a chce ešte kultúrne, spoločensky žiť.... (...)


Kamaratku, priatelku, partnerku... kto vie? Sprava... stretko... iskra... a uvidime...... (...)


samota je zlá... (...)

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a